O mnie — SprawyPrywatne.pl

Katarzyna Ciara-Olędzka

Jestem psychologiem ze specjalnością w zakresie psychologii społecznej oraz certyfikowanym coachem. Należę do największej światowej organizacji zrzeszającej coachów International Coach Federation. Ukończyłam Studia Zawodowe Coachingu w Instytucie Komunikacji dla Rozwoju Mukoid. Jestem także absolwentką Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii  na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Jestem autorką idei SprawyPrywatne.pl, która pomaga osobom spełnionym zawodowo osiągnąć sukces w życiu osobistym. Moim mentorem jest Michał Bloch MCC ICF.

Posiadam ponad 10 lat praktyki zawodowej, w tym na stanowisku kierownika regionalnego. W ramach obowiązków zarządzałam zespołem blisko 40-osobowym, rekrutowałam pracowników, organizowałam ich pracę oraz rozwiązywałam konflikty w zespole.

Pracuję jako coach indywidualny i zespołowy. Prowadzę warsztaty coachingowe z obszaru równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Wspieram również pary w odświeżeniu bliskości w relacji.

Pracuję w oparciu o następujące podejścia:

  • coaching niedyrektywny ICF, model GROW, model CLEAR
  • psychologia pozytywna
  • podejście poznawczo-behawioralne
  • podejście skoncentrowane na kliencie
  • coaching oparty na dowodach (evidence based coaching)
  • elementy wiedzy z zakresu seksuologii
Prywatnie jestem żoną Adama oraz mamą Igi i Michała.
icflogo07

Mam dla Ciebie prezent!

Zapisz się i pobierz darmowy poradnik:

10 kroków do satysfakcjonującego życia
prywatnego dla aktywnych zawodowo.

Znajdziesz w nim inspirację do zmiany!

Loading

Przewiń do góry